"Tunnetame koos"
online treeningud rasedatele

Paketis on 8 erinevat rasedatele mõeldud treeningvideot.

Alustame hingamisega, liigume edasi puudutuse toetava jõuga ja lähme liikumise juurde, et panna tööle selg täispikkuses, õlavööde ja vaagen. Samuti teeme programmi vältel pilatese harjutusi ja arendame tasakaalu, mis muutub raseduse käigus. Programmi jooksul võtame kasutusele ka teraapiapalli, mida on võimalik soetada nii veebi- kui ka spordipoodidest.

Harjutused on kõik leebed ja rahulikus tempos, et toetada sinu keha ja vaimu sellel imelisel ootuse ajal.

Pea meeles, et tervisliku raseduse juurde kuulub mitmekülgne treening, mis hõlmab nii jõu-, venitus- kui ka tasakaalu harjutusi ja just seda see pakett sulle pakub. Samas kuula oma keha ja hinda oma võimeid adekvaatselt, sest ainult Sina tead, mis on sinu piir ja see piir võib ka olla erinev sõltuvalt päevast. Mida suutsid eile, ei tähenda, et pead suutma seda ka täna.

Austa oma keha, usalda oma keha, naudi oma kehaga tegelemist! Sinu beebi tänab Sind, et hoolitsed enda ja tema eest!

Kui sa ei ole kindel, kas see programm sobib sulle, siis konsulteeri oma arsti või ämmaemandaga või küsi lisa meilt info@kehatunnetus.ee

Vali sobiv pakett

Kuupõhine liitumine

24€

/ kuus

  • 10 algpaketi videot
  • Iga nädal 2 uut videot
  • Ligipääs rasedate treeningpaketile
  • Kehatunnetuse Fitnessi grupi ligipääs
  • Igakuine makse 24€

Rasedate pakett

15€

/ korratasu

  • 8  rasedate programmi videot
  • 30-päevane ligipääs
  • Ühekordne tasu 15€
SOOVIN OSTA

Kehatunnetuse Fitnessi treeningpakette on võimalik soetada ka Stebby (endise SportID) keskkonna kaudu klikkides siia. Soetades pakett Stebbyst, palun teavitada e-maili teel: info@kehatunnetus.ee.

* Kuupõhisest paketist leiad 10 videot, mis samm-sammult juhatavad sind kehatunnetuse maailma. Iganädalaselt lisanduvad põhipaketile 2 uut treeningvideot. Lisaks sisaldab pakett ligipääsu ka rasedatele mõeldud  programmile, mis koosneb 8-sast treeningvideost. Treeningutes segunevad pilatesjoogashindo, lisaks Labani liikumisanalüüsi ja Feldenkraisi metoodika. Kuupõhise liitumise tingimustega võid tutvuta siit.

Enne kuupaketiga sidumist, võid treeningvideote paketiga tutvuda ka piiratud aja jooksul. Selleks pakun Sulle 10-päevast ja 24-tunnist algpaketti.

Proovi tasuta!

Motivatsiooni tekitamiseks ja selle kinnitamiseks pakun Sinule omalt poolt ühe tasuta 25 minutilise online treningu.
Kui soovid end mõnusalt sirutada ja kogeda kehatunnetuse võlusid, siis sisesta oma e-mail ja luba see hetk iseendale