Skip to main content

Hinga, et elada;
puuduta, et tunda;
liigu, et olla tasakaalus!

Minu nimi on Anneliis, olen füsioterapeut ja liikumisanalüütik.

Annan pilatese- ja jooga treenerina tunde erinevates stuudiotes ning tunnen, et olen õigesse kohta jõudnud. Teen seda, millesse ise usun ja nii usuvad minusse ka kõik teised kaasteelised.

Minu teekond liikujana sai alguse aga lapsepõlves, mil alustasin tantsutreeningutega.

Sellest ajast peale oli liikumine ja trenni tegemine minu jaoks prioriteet. Keskkooli lõpuks oli selge, et soovin õppida ameti, mis tegeleb keha ja liikumisega. Ülikoolis füsioteraapiat õppides tegelesin edasi tantsimisega ja paralleelselt hakkasin tegelema ka pilatesega. Mu vaateväli laienes oma keha arendamise võimalustest ja sellest, et parim füsioteraapia on ennetav tegevus. Luua omale kodu, mis on vihma- ja tuulekindel on meile kõigile loogiline. Luua omale keha, mis on resistentne haigustele ja pingetele on vähemalt sama oluline, kui mitte veelgi olulisem.

Minu missioon on pakkuda inimestele leebet kehapraktikat, mis hoiaks keha liikuva, painduva, tugevana ja igapäevaelust ning tööst tingitud vaevustest vaba, mis on vajalik täisväärtuslikuks eluks.

Visioon on luua aktiivsete inimeste kogukond, kus on au sees tervise toetamine kehaliste praktikatega. Kehatunnetus.ee on koht, kus see kogukond kokku saab.